Home / समाचार / विमलेन्द्र निधिलाई धनुषा क्षेत्र नम्बर ३ को कुन वडाले हरायो ?

विमलेन्द्र निधिलाई धनुषा क्षेत्र नम्बर ३ को कुन वडाले हरायो ?

सुजीतकुमार झा
जनकपुरधाम, मंसिर २७ ।
कांग्रेस नेता विमलेन्द्र निधि पराजित भएपछि देशैभरी चर्चाको विषय बनेको छ । धनुषा निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ३को कुन बुथले हराएको छ यो पनि उत्सुकताको विषय रहेको छ । जनकपुरको जुलुशमा जुन रुपमा स्थानीयवासीको सहभागिता देखिएको थियो त्यो सहभागिता मतमा उहाँले पाउनु भएन ।
जिल्ला निर्वाचन कार्यालय धनुषाका अनुसार जनकपुर उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १ मा कांग्रेसलाई ९ सय ३१, राजपालाई १ हजार २ सय २२ मत, जनकपुर २ मा कांग्रेस ६ सय १३, राजपा ६ सय ६, जनकपुर ३ मा कांग्रेस ३ सय ६२, राजपा ४ सय १०, जनकपुर ४ मा कांग्रेस १ हजार ४ सय ४८, १ हजार ९ सय ४२, जनकपुर ५मा कांग्रेस ४ सय ४०, राजपा ४ सय ८२, जनकपुर ६मा कांग्रेस ६ सय १३, राजपा ७ सय २३, जनकपुर ७मा कांग्रेस ६ सय ६९, राजपा १ हजार ८२, जनकपुर ८ मा कांग्रेस ८ सय ७१, राजपा १ हजार ४५, जनकपुर १०मा कांग्रेस ७ सय ३, राजपा ५ सय ८४, जनकपुर ११ मा कांग्रेस ६ सय ४१, राजपा ९ सय ४३, जनकपुर १२ मा कांग्रेस ५ सय ६३, राजपा ९ सय ४२, जनकपुर १५ मा कांग्रेस ५ सय १०, राजपा ६ सय ६३, जनकपुर १६ मा कांग्रेस ९ सय ८५, राजपा १ हजार १ सय ८५, जनकपुर २०मा कांग्रेस १ हजार ४ सय ५५, राजपा १ हजार २ सय १, जनकपुर २३ मा कांग्रेस ९ सय ७, राजपा १ हजार १ सय ४०, जनकपुर २४ मा कांग्रेस १ हजार ५१, राजपा १ हजार ८३ र जनकपुर २५ मा कांग्रेस ८ सय ५ राजपा १ हजार १ सय ५८ मत पाएको छ ।

नगराइन १मा कांग्रेस ७ सय ३८, राजपा ५ सय १०, नगराइन २मा कांग्रेस १ हजार १ सय ३५, राजपा ५ सय ९६, नगराइन ३मा कांग्रेस ८ सय ४८, राजपा ५ सय ३६, नगराइन ४ मा कांग्रेस ५ सय ८०, राजपा ८ सय ४४, नगराइन ५मा कांग्रेस ५ सय १९, राजपा ४ सय २७, नगराइन ६मा कांग्रेस १ हजार १ सय ३, राजपा ७ सय १०, नगराइन ७मा कांग्रेस ५ सय १६, राजपा ५ सय ३३, नगराइन ८मा कांग्रेस ५ सय ५०, राजपा ७ सय ६३ र नगराइन ९मा कांग्रेस ५ सय १३, राजपा ६ सय मत ल्याएको छ । 

यसैगरी धनौजी १मा कांग्रेस ४ सय ७०, राजपा ८ सय ३२, धनौजी २ मा कांग्रेस ४ सय ९५, राजपा ७ सय १, धनौजी ३मा कांग्रेस ७ सय १३, राजपा ६ सय १६, धनौजी ४मा कांग्रेस ६ सय २२, राजपा ६ सय ५९, धनौजी ५मा कांग्रेस ८ सय २१, राजपा ८ सय ९३, मुखियापटी १ मा कांग्रेस ५ सय ७१, राजपा ५ सय ८४, मुखियापटी २ मा कांग्रेस ६ सय ६१, राजपा ४ सय १२, मुखियापटी ३ मा कांग्रेस ७ सय ६८, राजपा १ हजार ३ सय ४६, मुखियापटी ४मा कांग्रेस ५ सय ५२, राजपा ९ सय ३८, मुखियापटी ५मा कांग्रेस ६ सय ८३, राजपा ४ सय ७८, मुखियापटी ६मा कांग्रेस ९ सय ३२, राजपा ५ सय ९१, इटहर्वामा कांग्रेस ४ सय ८९, राजपा ७ सय ७१ मत ल्याएको छ ।
यसैगरी नगराइन १मा कांग्रेस ७ सय ३८, राजपा ५ सय १०, नगराइन २मा कांग्रेस १ हजार १ सय ३५, राजपा ५ सय ९६, नगराइन ३मा कांग्रेस ८ सय ४८, राजपा ५ सय ३६, नगराइन ४ मा कांग्रेस ५ सय ८०, राजपा ८ सय ४४, नगराइन ५मा कांग्रेस ५ सय १९, राजपा ४ सय २७, नगराइन ६मा कांग्रेस १ हजार १ सय ३, राजपा ७ सय १०, नगराइन ७मा कांग्रेस ५ सय १६, राजपा ५ सय ३३, नगराइन ८मा कांग्रेस ५ सय ५०, राजपा ७ सय ६३ र नगराइन ९मा कांग्रेस ५ सय १३, राजपा ६ सय मत ल्याएको छ ।

About Sujeet Jha

Check Also

संविधान बिरोधी आन्दोलन मधेशवादी दल खानापूर्तीका लागि मात्रै गर्दैछन्ः डा. भोगेन्द्र झा, राजनीतिक विश्लेषक

प्र. संविधानको बिरोधका कार्यक्रम मधेशवादी दलहरुले घोषणा गरेका छन् यस सम्बन्धमा तपाई के भन्नु हुन्छ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com